nedeľa , február 17 2019
Tenisový Svet / Názory / Tipérsky špeciál: České prekvapenie pôjde v Indian Wells ďalej
Foto: TASR

Tipérsky špeciál: České prekvapenie pôjde v Indian Wells ďalej

Prestížne podujatie v Indian Wells sa pomaly prehupuje do svojej druhej polovice. V hre je stále aj niekoľko prekvapivých mien, ktoré veria v prelomový turnaj.

WTA Premier Mandatory Indian Wells – 4. kolo

Markéta Vondroušová vs Petra Martičová (13.3. o 19:05)

Český supertalent sa v Kalifornii rozohral k výborným výkonom. Komplexne hrajúca Vondroušová už zdolala bez straty setu aj Kontovú, Sabalenkovej pustila pre zmenu iba štyri gemy. Jej výkony neustále gradujú a Martičovej rozhodne má čo vracať. Tento rok s ňou totiž v Aucklande prehrala. Agresívnejšia Chorvátka zaskočila v Indian Wells napríklad Strýcovú alebo Ostapenkovú, no ani jedna z nich nehrá momentálne v takej forme ako jej dnešná súperka. Navyše, Markéta ukázala, že to proti útočne ladeným protivníčkam vie.

Tip: víťazstvo Vondroušovej

Kurz: 1,66

ATP Masters 1000 Indian Wells – 3. kolo

Sam Querrey vs Juki Bhambri (13.3. o 23:20)

Domáci bombardér narazí na typologicky úplne odlišného Inda. Bhambri je behavý vyznávač hry od základnej čiary, ktorého najväčšou slabinou je podanie. V medzihre však bude Querreyho prevyšovať. V Indian Wells začal v kvalifikácii, no na konte už má aj skalp Pouilleho. Hráča komplexnejšieho a s lepšou formou ako je skúsený Američan. Sam sa tento rok trápi. Prehral už s Veselým, Fucsovicsom či Ebdenom. V indian Wells začal víťazstvom nad trápiacom sa Mischom Zverevom. Dnes ho čaká ťažšia skúška a potrápi sa.

Tip: Bhambri v hendikepe +3,5 gemu

Kurz: 1,95

WTA Premier Mandatory Indian Wells – 4. kolo

Daria Kasatkinová vs Caroline Wozniacka (14.3. o 2:05)

Dánka Wozniacka po triumfe na Australian Open trochu stratila energiu. V Petrohrade prehrala práve s Kasatkinovou, v Dauhe s Kvitovou a v Indian Wells sa vytrápila proti Sasnovičovej. Kasatkinovej forma je na vzostupe. Po finále v Dubaji pokračuje vo výborných výkonoch založených na aktívnom prístupe, ktorý je jedinou možnosťou ako dánsku stenu prekonať. Na aktuálnom turnaji nedala Daria šancu Siniakovej ani Stephensovej a šancu bude mať aj proti svetovej dvojke.

Tip: počet vyhraných setov Kasatkinovej viac ako 0,5

Kurz: 1,59

Sledujte zápasy z Indian Wells naživo na TV Tipsport.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Tenisové tipy: Trojlístok z Dubaja

Náš dnešný výber tipérskych odporúčaní ma čisto dubajskú príchuť. V Spojených arabských emirátov štartuje hlavná …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

11 + one =