utorok , júl 23 2019
Tenisový Svet / Názory / Tipérsky špeciál: Lackove výkony majú v Bratislave vždy vysokú kvalitu
Foto: TASR

Tipérsky špeciál: Lackove výkony majú v Bratislave vždy vysokú kvalitu

Rovnako ako včera sme po trojicu tipov zašli na najväčší domáci turnaj – bratislavský challenger Slovak Open. Zajtra vstúpi do hry aj náš obhajca titulu Lukáš Lacko.

ATP Challenger Bratislava – 1. kolo

Rudolf Molleker vs Ruben Bemelmans (7.11. o 11:00)

Čerstvo 18-ročný Nemec Molleker patrí medzi najväčšie svetové talenty. Jeho potenciál siaha v budúcnosti až do top 10, aj v mladom veku už patrí do top 200 a dokáže sa biť o challengerové tituly. Zatiaľ sa profiluje najmä ako antukár, ale solídne podanie a schopnosť útočiť ho pasujú jedného dňa za univerzála. Skúsený Bemelmans sa vždy cítil v hale výborne, ale momentálne hovorí proti nemu únava. Na superrýchlom koberci v Eckentale hral v nedeľu finále a s trochu odlišnými podmienkami v NTC sa môže po pár dňoch ťažšie zžívať. Veríme, že Rudolf mu bude prinajmenšom vyrovnaným súperom.

Tip: Molleker v hendikepe +3,5 gemu

Kurz: 2,05

ATP Challenger Bratislava – 2. kolo

Guillermo García-López vs Sebastian Ofner (7.11. o 12:20)

Bratislavský hard je na brejky pomerne skúpy, o čom sa obaja presvedčili už v 1. kole. Veterán García-López vytiahol proti Brandsovi 10 es a o servis neprišiel, mladý dlháň Ofner dnes nastrieľal Arnaboldimu 22 es a v troch setoch podanie taktiež nepustil. S formou si pred turnajom príliš netykal ani jeden z hráčov, pre oboch je štvrťfinále veľmi lákavé. Vzhľadom na herný prejav  a výkony z úvodného kola považujeme 22 gemov za samozrejmosť. Mali by na to stačiť aj dva sety.

Tip: počet gemov viac ako 21,5

Kurz: 1,8

ATP Challenger Bratislava – 1. kolo

Lukáš Lacko vs Stéphane Robert (7.11. o 16:30)

Málokto má k bratislavskému turnaju taký vrúcny vzťah ako Lukáš. Bez ohľadu na to, v akej forme sa pred Slovak Open nachádza, dokáže tu svoje výkony každoročne vystupňovať. Celkovo trojnásobný šampión má o motiváciu postarané, keďže obhajuje titul. Už 38-ročný veterán Robert by mal byť príjemný súper na 1. kolo. Je to síce nevyspytateľný hráč schopný triafať úžasné víťazné údery, no momentálne mu jeho vabank vôbec nevychádza. Po Wimbledone prehral deväť z desiatich zápasov! Na posledných podujatiach mu nešiel servis, čo bude pre Slováka voda na mlyn. Lacko podľa nás začne dvojsetovým triumfom.

Tip: víťazstvo Lacka v hendikepe -1,5 setu

Kurz: 1,8

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Silný príbeh: Patricia Maria Tigová – Po nekonečných problémoch návrat ako zo sna

Rumunka Patricia Maria Tigová sa tento rok v tichosti vrátila na okruh po vyše ročnej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 × 3 =