sobota , apríl 20 2019
Tenisový Svet / Názory / Tipérsky špeciál: Počty gemov aj úspešný Anderson
Foto: TASR

Tipérsky špeciál: Počty gemov aj úspešný Anderson

Po tradičnú trojicu tipov sme dnes zašli do Acapulca a Sao Paula. Zamerali sme sa len na mužské duely a z nich odvodené stávky súvisiace s gemami.

ATP 500 Acapulco – 2. kolo

Jared Donaldson vs Matthew Ebden (28.2. o 23:00)

Úplne otvorený je duel amerického mladíka Donaldsona so skúseným Austrálčanom. Jediný raz sa stretli v roku 2015 na challengeri v Surbitone, kde bol Ebden suverénny, ale odvtedy sa Jared výrazne zlepšil. Tento rok zatiaľ na výraznejší úspech čaká. Hard je jeho obľúbený povrch, a tak sa ho môže dočkať práve v Mexiku. Ako väčšina Američanov sa opiera o dobré podanie a útočný tenis. Ebden je typologicky podobný a tiež nie je v optimálnej forme. V Acapulcu však dokonale zaskočil obhajcu trofeje Querreyho. V tomto zápase odporúčame vzhľadom na charakter oboch hráčov a ich vyrovnanosť stávku na počet gemov.

Tip: počet gemov viac ako 22,5

Kurz: 1,85

ATP 500 Acapulco – 2. kolo

Adrian Mannarino vs Kevin Anderson (28.2. o 23:00)

Už ôsmykrát vyzve subtílny Francúz juhoafrického obra. Zatiaľ vedie vo vzájomnej bilancii Anderson 5:2. Momentálne je vo výbornej forme, do Acapulca prišiel ako šampión z New Yorku. Napriek tomu nevyhráva hladko. V 1. kole acapulského podujatia zdolal Albota 6:4, 6:3. Bolo to jeho prvé dvojsetové víťazstvo v sezóne, ak nerátame exhibičnú akciu v Abú Zabí. Mannarino hrá od začiatku roka konzistentne a potvrdzuje príslušnosť k širšej svetovej špičke. V Mexiku zdolal s prehľadom Berankisa. Myslíme si, že Anderson pozíciu favorita ustojí, ale rozhodne ho nečaká jednoduchá práca.

Tip: víťazstvo Andersona a počet gemov viac ako 19,5

Kurz: 1,9

ATP 250 Sao Paulo – 2. kolo

Sebastian Ofner vs Pablo Cuevas (28.2. o 23:35)

Výborného uruguajského antukára čaká mladý Rakúšan. Cuevas rozhodne nie je v top forme. Minulý týždeň sa vytrápil proti Monteirovi a prehral s Jarrym. V Sao Paule triumfoval trikrát za sebou a visí nad ním imperatív úspechu. v jeho prospech úplne nehovorí fakt, že mal v 1. kole voľno, navyše s Ofnerom vlani v Kitzbüheli jediný vzájomný zápas prehral. Rakúsky tenista sa po menšej hernej kríze prebral práve v Sao Paule. Zvládol dve kolá kvalifikácie a v „main draw“ nedal šancu kvalitnému antukárovi Cecchinatovi. Na Cuevasa zrejme stačiť nebude, ale debakel neočakávame.

Tip: Ofner v hendikepe +4,5 gemu

Kurz: 1,83

Sledujte zápasy zo všetkých tohtotýždňových turnajov naživo na TV Tipsport.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Sieň slávy: Ikonická česká univerzálka, ktorú už 26 rokov nik nenapodobnil

Český a predtým česko-slovenský tenis sa dlhé desaťročia drží na výslní. V 80. a 90. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

9 + 9 =