nedeľa , august 18 2019
Tenisový Svet / Názory / Tipérsky špeciál: Sevastovová má stále o čo hrať
Foto: TASR

Tipérsky špeciál: Sevastovová má stále o čo hrať

V Moskve sa už budú rozdávať finálové miestenky. A hoci je okteto účastníčok MS WTA Tour kompletné, Anastasija Sevastovová má stále o čo hrať.

ATP 250 Moskva – štvrťfinále

Adrian Mannarino vs Jegor Gerasimov (19.10. o 13:20)

Mannarinove ruské haly dlhodobo svedčia. Do Moskvy prišiel v mizernej forme, po vydretom víťazstve nad Karlovským profitoval v 2. kole z odovzdaného výkonu Cecchinata. Stále tak nebol poriadne preverený. Prísť by to mohlo zajtra. Bielorus Gerasimov je známy agresívnym štýlom a výborným podaním, čo je v ostrom kontraste k dlhším výmenám, v ktorých sa vyžíva francúzsky ľavák. Jegor prekvapil v ruskej metropole Džumhura aj Paira a bez šance nebude ani zajtra. Očakávame však vyrovnanú bitku, ktorú môže rozlúsknuť až tretí set.

Tip: počet gemov viac ako 22,5

Kurz: 1,83

WTA Premier Moskva – semifinále

Ons Jabeurová vs Anastasija Sevastovová (19.10. o 14:00)

Sevastovová hrá v Moskve o top 10 i post prvej náhradníčky na MS WTA Tour v Singapure, čo je určite obrovská motivácia. V zajtrajšom semifinále ju vyzve tuniská senzácia. Jabeurová sa pretrápila kvalifikáciou a už má aj skalpy Makarovovej, Stephensovej či Kontaveitovej. Na všetky platila jej kvalitná hra od základnej čiary podporená dobrým podaním. Sevastovová má však všetky predpoklady na to, aby jej spanilú jazdu ukončila. Zdobí ju fantastický pohyb, úderová variabilita, čo bude nútiť súperku k chybám. Vlani v Charlestone ovládla Anastasija jediný vzájomný duel v pomere 2:0 na sety a úspešná by mala byť aj zajtra.

Tip: víťazstvo Sevastovovej

Kurz: 1,56

ATP 250 Antverpy – štvrťfinále

Richard Gasquet vs Jan-Lennard Struff (19.10. o 15:20)

Gasquet aj Struff halový tenis vyhľadávajú. Kým Richardovou doménou je vyrovnaný a kvalitný forhend i bekhend, Jan-Lennard má hru založenú predovšetkým na podaní. Keď mu padá, je len ťažko brejknuteľný. Povrch v Antverpách je dostatočne rýchly, čo sľubuje minimálne jednu skrátenú hru. Gasquet už nepatrí medzi najužšiu špičku a zraniteľnost ukázal aj v 2. kole, kde mu vzal set mimo formy hrajúci Veselý. Ak aj Struff neprekvapí, bude to mimoriadne vyrovnaný duel.

Tip: počet gemov viac ako 22,5

Kurz: 1,69

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Madison Keysová

Tenisové tipy: Keysová ukončí Kuznecovovej spanilú jazdu

Prestížny turnaj v Cincinnati dnes spozná svojich víťazov. Posvietili sme si na ženskú dvojhru. Dnes …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × one =