nedeľa , jún 16 2019
Tenisový Svet / Názory / Tipérsky špeciál: Stávka na americkú špičku
Foto: TASR

Tipérsky špeciál: Stávka na americkú špičku

Po trojicu tipov sme aj dnes zašli na turnaj ATP Masters 1000 v Toronte. V obľúbených podmienkach veríme americkým tenistom na čele s Johnom Isnerom. Sam Querrey to naopak ľahké mať nebude.

ATP Masters 1000 Toronto – 2. kolo

Ryan Harrison vs Iľja Ivaška (8.8. o 17:00)

Postup do 2. kola takého veľkého turnaja sa musí počítať obom. Kým Harrison hrá viac-menej v životnej forme a po finále z Atlanty zvládol v Kanade tri zápasy bez straty setu, Ivaška zažíva senzačnú jazdu. Vyťažil však z výborného žrebu. Berankis, Travaglia ani Sugita nemajú formu. Prostredie amerických hardov by malo napriek tomu výrazne viac vyhovovať Ryanovi. Určite je predpoklad, že Bielorusa v zápase dokáže brejknúť a vyhrá s rezervou. Ak začne na servise, trojgemové môže zmazať už v prvom sete.

Tip: Harrison v hendikepe -2,5 gemu

Kurz: 1,67

ATP Masters 1000 Toronto – 2. kolo

Pierre-Hugues Herbert vs John Isner (8.8. o 18:20)

Po štvrtý raz na seba narazia dvaja tenisti a mimoriadne útočným pojatím a skvelým servisom. John vedie vo vzájomnej bilancii 3:0. Pomer víťazných setov je 9:1! Momentálne hrá životný tenis. Po semifinále Wimbledonu triumfoval v Atlante a následné vypadnutie z Washingtonu môže ísť na vrub únavy. Herberta zdolali na posledných podujatiach Humbert a Goffin, v Toronte nebol presvedčivý proti Hurkaczovi ani Ramosovi-Viňolasovi. Isner takmer určite nestratí podanie a ak aj dospeje niektorý set do tajbrejku, v ňom by mal potvrdiť, že skrátené hry sú jeho parádna disciplína. Očakávame dvojsetový triumf.

Tip: Isner v hendikepe -1,5 setu

Kurz: 1,85

ATP Masters 1000 Toronto – 2. kolo

Diego Schwartzman vs Sam Querrey (8.8. o 19:40)

Znova duel, v ktorom figuruje americký bombardér. Querrey prehral nedávno v Los Cabos senzačne s Gerasimovom, ale pohodlným skalpom Mannarina v Toronte demonštroval, že zrejme nejde o dlhodobú hernú krízu. Toronto, Cincinnati a US Open by z neho mali dostať to najlepšie. Schwartzman bol kedysi ortodoxný antukár, no v posledných rokoch sa na harde zlepšuje. Do Kanady prišiel z antuky, no žiadna nerozohratosť nebola cítiť a Edmundovi povolil len tri hry. Sama zdolal vlani na harde v Brisbane 6:2, 6:4. Je preňho vďaka skvelému pohybu nebezpečným súperom. Dnes očakávame veľký boj.

Tip: počet gemov viac ako 22,5

Kurz: 1,69

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Tenisové tipy: Bertensová v Hertogenboschi nezaváha

V dnešných tipoch sme si posvietili na finálové duely v Stuttgarte a Hertogenboschi. Po tretí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

14 − 9 =