piatok , máj 24 2019
Tenisový Svet / Názory / Tipérsky špeciál: Trojlístok zápasov z indického Pune
Foto: ITF/Susan Mullane

Tipérsky špeciál: Trojlístok zápasov z indického Pune

Turnaje hlavného okruhu sú tento rok minulosťou, po tipy preto chodíme na challengerové a ITF podujatia. Dnes sme vybrali tri stretnutia z indického Pune.

ATP Challenger Pune – 2. kolo

Sasi Kumar Mukund vs Jay Clarke (21.11. o 8:30)

V súboji mladíkov je pre nás momentálne favorit Mukund. V posledných týždňoch sa dostal na obľúbených ázijských hardoch do formy a zdolal niekoľko kvalitných súperov. Za zmienku stoja Wu I-ping, Peliwo, Kavčič či Myneni. Brit Clarke naopak kráča od prehry k prehre. Pred príchodom do Pune stratil sedem zápasov za sebou, pričom prehral všetkých 14 setov! Tu začal skalpom Ilkela, momentálne dobre hrajúci domáci tenista je však v lepšom rozpoložení. Pre nás je favorit.

Tip: víťazstvo Mukunda

Kurz: 1,94

ATP Challenger Pune – 2. kolo

Brayden Schnur vs Ardžun Kadhe (21.11. o 9:50)

Inda Kadheho sme mali v analýze už včera. Očakávali sme, že potrápi Ramanathana a nakoniec dokonca zvíťazil. V zápase mal vyše 80-percentné zapojenie prvého podania, odvrátil oba brejkbaly. Pri porovnateľnom výkone môže zaskočiť aj Schnura. Urastený Kanaďan sa opiera predovšetkým o servis, vo výmenách od základnej čiary však bude zrejme ťahať za kratší koniec. Hranica 22 gemov bude pravdepodobne dosiahnutá aj v dvoch setoch, navyše je veľmi pravdepodobný aj trojsetový scenár.

Tip: počet gemov viac ako 21,5

Kurz: 1,8

ATP Challenger Pune – 2. kolo

Nicola Kuhn vs Frederico Ferreira Silva (21.11. o 11:10)

Španielsky supertalent Kuhn vs priemerný Portugalčan Ferreira Silva. Nicola má tento rok na konte už dve hardové challengerové finále, jeho komplexný tenis ho predurčuje jedného dňa aj k prieniku do top 10. V 1. kole v Pune nedal šancu nášmu Martinovi. Jeho zajtrajší protivník pravdepodobne nikdy výraznejšie neprerazí. Dlhodobo sa nachádza jeho výkonnostný strop na hranici challengerov a futures turnajov. Kuhn by mal s prehľadom postúpiť do štvrťfinále.

Tip: víťazstvo Kuhna

Kurz: 1,55

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Talent: Šestnásťročný zázrak prirovnávaný k Rafaelovi Nadalovi

V posledných týždňoch na okruhu výrazne zarezonovalo meno Carlos Alcaraz Garfia. Španielsky zázrak už v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

six + nineteen =