pondelok , september 16 2019
Tenisový Svet / Názory / Tipérsky špeciál: Výber z Indie a Talianska
Foto: Instagram/Ana Bogdanová

Tipérsky špeciál: Výber z Indie a Talianska

BRATISLAVA – V závere roka ešte niektorí hráči naháňajú body, ktoré im môžu pomôcť v súvislosti s Australian Open. Dnes sme sa po tipy vydali do Indie a Talianska.

ATP Challenger Bangalúr – 2. kolo

Sumit Nagal vs Brydan Klein (22.11. o 8:00)

Súboj dvoch tenistov, ktorí patrili v minulosti medzi kvalitných juniorov. Subtílnejší Ind Nagal sa cíti veľmi dobre na antuke, ktorá je jeho dominantný povrch. V posledných týždňoch sa mu vôbec nedarilo. V Bangalúre začal hladkým víťazstvom nad krajanom Prasanthom. Klein obľubuje rýchle povrchy. Z niekdajšieho supertalentu sa stal priemerný tenista. V súčasnosti bojuje o kvalifikáciu Australian Open. Jeho dominantným úderom je podanie, vyznáva celodvorcové pojatie. Jeho forma nie je optimálna, ale stále je to lepší tenista než Nagal. O motiváciu má postarané.

Tip: víťazstvo Kleina

Kurz: 1,73

ATP Challenger Andria – 1. kolo

Marek Jaloviec vs Filippo Baldi (22.11. o 13:00)

Český tenista má fantastický záver roka. Na halových podujatiach ťahá 15-zápasovú víťaznú šnúru a súčasné 260. miesto mu dáva možnosť zaútočiť na štart v kvalifikácii Australian Open. Halových podujatí nie je veľa, ale práve na nich má v kariére najviac víťazstiev. Baldi je skôr antukár. Na najpomalšom povrchu sa mu v posledných mesiacoch celkom darilo, ale rýchle prostredie v Andrii by malo viac sadnúť Čechovi.

Tip: víťazstvo Jalovieca

Kurz: 1,58

WTA 125K Bombaj – 2. kolo

Alizé Limová vs Ana Bogdanová (22.11. o 15:00)

Francúzska kráska sa nikdy nedostala do top 100 rebríčka WTA. V súčasnosti je až na 306. pozícii. V jej hre absentuje výraznejšia zbraň, vždy sa cítila najlepšie na antuke. V Bombaji zdolala Gluškovú či Hibiovú, no ani jedna z tejto dvojice neoplýva dobrou formou. Rumunka Bogdanová je úplne iný prípad. Bývalá juniorská svetová dvojka už dva roky dobýja top 100. Momentálne jej patrí v renkingu 111. miesto. Na dosah tak má hlavnú súťaž Australian Open. Má všetky predpoklady na to, aby sa v stovke v dohľadnej dobe usadila. Tento rok zdolala napr. Vesninovú, Sevastovovú alebo Cirsteovú. Limová by jej nemala robiť problémy.

Tip: víťazstvo Bogdanovej 2:0 na sety

Kurz: 1,64

Sledujte vybrané zápasy z WTA 125K turnajov i challengerov naživo na TV Tipsport.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Tenisové tipy: Petersonová môže získať svoj prvý titul WTA

Dnes vyberáme nasledujúce tri tipy na stávku.  WTA Nan-šchang – finále Jelena Rybakinová vs Rebecca …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

4 × 1 =