pondelok , apríl 22 2019
Tenisový Svet / Názory / Tipérsky špeciál: Vynikajúci kurz na finále v Pekingu
Foto: Twitter/Istanbul Cup

Tipérsky špeciál: Vynikajúci kurz na finále v Pekingu

Pekingské finále ponúka vynikajúci kurz na malé prekvapenie z rakety Anastasiji Sevastovovej. Jack Sock prežíva mimoriadne nevydarenú sezónu. Napriek renkingovej výhode tak stojí za zváženie stávka na jeho prehru. 

WTA Premier Mandatory Peking – finále

Caroline Wozniacka vs Anastasija Sevastovová (7.10. o 10:30)

Caroline Wozniacka bude vo finále favoritkou, keďže proti Sevastovovej vedie vo vzájomných zápasoch 4:0. Obe však  zatiaľ neprehrali na turnaji ani set. Sevastovová naviac súťaží aj o zotrvanie v boji o Turnaj majsteriek. Má preto o motiváciu naviac. Dánka zas v tejto sezóne neodohrala turnaj, na ktorom by nestratila ani set. Je preto pravdepodobné, že práve proti rozbehnutej Lotyške by mohla zakopnúť. Niekedy má Wozniacka neľahké rozbehy zápasov. Mnoho fanúšikov má stále v pamäti prehraný prvý set a útek z mečbalov Chorvátke Jane Fettovej na Australian Open. V prvom sete by aj preto mohla zaujať práve Sevastovová.

Tip: Sevastovová vyhrá prvý set, ale zápas vyhrá Wozniacka

Kurz: 7,27

WTA International Tchien-ťin – kvalifikácia

Barbora Krejčíková vs Sabine Lisická (7.10. o 6:30)

Lisická kedysi patrila medzi najlepšie singlistky sveta. Medzičasom však prekonala zranenie a vracia sa iba pomaly. Češka, naopak, vo dvojhre príliš nevyniká. Odohrala však takmer dvojnásobnú porciu zápasov a naviac má výbornú sezónu vo štvorhre. Lisickú by tak napriek negatívnej bilancii 0:1 mohla zdolať.

Tip: Výhra Krejčíkovej

Kurz: 2,17

ATP Masters 1000 Šanghaj – prvé kolo

Jack Sock vs Peter Gojowczyk (7.10. o 9:00)

Jack Sock má napriek sedemnástemu miestu v renkingu v tejto sezóne hrozivú zápasovú bilanciu 6:16. Jednu z prehier mu naviac tento rok v Aucklande uštedril práve Gojowczyk. Nemec má iba mierne negetívne skóre 20:21.  Je preto pravdepodobné, že by mohol úspech zopakovať a Američana opäť zdolať.

Tip: Výhra Gojowczyka

Kurz: 2,03

O nás Jana Sedláková

Môže Vás zaujímať

Slovenský týždeň: Cibulková so sladkou rozlúčkou, skvelá Kučová

Uplynulý víkend patril našim ženám, ktoré vyšperkovali dovtedy ničím výnimočný týždeň. Dominika Cibulková sa dočkala …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

14 − 11 =