piatok , september 21 2018
Tenisový Svet / Správy / Tisícové výhry za pár „šupov“? Vyskúšajte to s Tiket arénou
Zdroj: Tipsport

Tisícové výhry za pár „šupov“? Vyskúšajte to s Tiket arénou

Najväčšia komunita tipérov ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať! Máte svoje výbery? Zaregistrujte sa a užívajte si všetky príležitosti najširšej tipérskej komunity so vstupným bonusom 999 eur.

Tipér odbornick si užil víkendové stretnutia v kanadsko-americkej NHL. Na tiket poslal 5 príležitostí z ľadových plôch a tipoval v nich góly. Kurzové hodnoty sa snažil držať vysoko a tomu aj zodpovedal výsledný kurz, ktorý sa zastavil tesne pred 4-tisíckami. „Akovka“ poslaná do hry za necelé 2 „éčka“ tak ašpirovala na parádnych 7600 eur! A veruže aj vyšla, borec môže hodnotiť víkend veľmi pozitívne….

Skvelou trefou sa môže pochváliť aj charal88. Ten poslal do hry 5 borcov z najlepšej hokejovej ligy sveta s tým, že ak sa každý z nich minimálne raz gólovo presadí, zhrabne skvelých 30 000 eur. A podarilo sa! Tipér sa musel triasť hneď v dvoch prípadoch, keď „predátor“ Filip Forsberg znižoval na 3:4 iba 35 sekúnd pred koncom a ešte väčší stres spôsobil Gabriel Landeskog z Colorada, ktorý skóroval až do prázdnej brány 3 sekundičky pred záverečnou sirénou!

O nás Denis Schvarcz

Môže Vás zaujímať

Slováci v akcii, piatok 21. september

Martin Kližan v Rusku o semifinále ATP turnaja a Viktória Kužmová v kvalifikácii prestížneho podujatia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 − 6 =