utorok , december 12 2017
Tenisový Svet / Správy / Tisícové výhry za pár „šupov“? Vyskúšajte to s Tiket arénou
Zdroj: Tipsport

Tisícové výhry za pár „šupov“? Vyskúšajte to s Tiket arénou

Najväčšia komunita tipérov ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať! Máte svoje výbery? Zaregistrujte sa a užívajte si všetky príležitosti najširšej tipérskej komunity so vstupným bonusom 999 eur.

Tipér odbornick si užil víkendové stretnutia v kanadsko-americkej NHL. Na tiket poslal 5 príležitostí z ľadových plôch a tipoval v nich góly. Kurzové hodnoty sa snažil držať vysoko a tomu aj zodpovedal výsledný kurz, ktorý sa zastavil tesne pred 4-tisíckami. „Akovka“ poslaná do hry za necelé 2 „éčka“ tak ašpirovala na parádnych 7600 eur! A veruže aj vyšla, borec môže hodnotiť víkend veľmi pozitívne….

Skvelou trefou sa môže pochváliť aj charal88. Ten poslal do hry 5 borcov z najlepšej hokejovej ligy sveta s tým, že ak sa každý z nich minimálne raz gólovo presadí, zhrabne skvelých 30 000 eur. A podarilo sa! Tipér sa musel triasť hneď v dvoch prípadoch, keď „predátor“ Filip Forsberg znižoval na 3:4 iba 35 sekúnd pred koncom a ešte väčší stres spôsobil Gabriel Landeskog z Colorada, ktorý skóroval až do prázdnej brány 3 sekundičky pred záverečnou sirénou!

O nás Denis Schvarcz

Môže Vás zaujímať

Ako sa dá zarobiť na tiketoch 18 000 eur?

Najširšia komunita tipérov ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených borcov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × 3 =