nedeľa , jún 24 2018
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Tomič odkazuje fanúšikom: „Nekupujte si lístok na môj zápas, zapnite si televízor“
Foto: TASR

Tomič odkazuje fanúšikom: „Nekupujte si lístok na môj zápas, zapnite si televízor“

BRATISLAVA – Austrálčan Bernard Tomič neprestáva poburovať. Počas víkendu odvysielal austrálsky Channel 7 reláciu Sunday Night, ktorej hosťom bol práve kontroverzný tenista. A mnohých fanúšikov nemilo prekvapil.

Na Wimbledone zaplatil austrálsky tenista pokutu za svoje výroky na tlačovej konferencii. Kto čakal, že ho to zmení, mýlil sa. „Počas posledných 4 – 5 mesiacov som nebol motivovaný. Cítim, že potrebujem nájsť vnútornú rovnováhu. Či sa to stane o mesiac alebo o tri, príde to. Neľutujem, čo som povedal po Wimbledone. Mojím cieľom bolo naštvať zopár ľudí,“ prekvapil 24-ročný búrlivák.

„Všetko vo svojej kariére robím na 50 percent. Nepokúšal som sa dosiahnuť to, čo sa mi podarilo. Je teda úžasné, čo všetko som dokázal. Tenis som nikdy nemal rád. Je to len moja práca. Nechcel by byť niekto iný profesionálny športovec, dávať do toho 50 – 60 percent a zarábať milióny dolárov? Myslím, že by to bral každý,“ nevyhol sa Tomič obľúbenej téme peňazí.

Moderátorka ho v rozhovore upozornila, že fanúšikovia si platia za to, aby ho mohli vidieť hrať. „Nechoďte na štadión. Pozrite si to v televízii a nemusíte platiť,“ odkázal im s úsmevom na tvári.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Kovalík to dokázal, v Poprade sa stal premiérovým domácim víťazom

POPRAD – Štvrtý nasadený Jozef Kovalík sa stal víťazom turnaja kategórie ATP Challenger v Poprade …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 + five =