streda , október 23 2019
Tenisový Svet / Správy / Toto tu ešte nebolo: Tipér trafil takmer 300 000 eur
Foto: Tipsport

Toto tu ešte nebolo: Tipér trafil takmer 300 000 eur

Jeho tiketom aktuálne žije najväčšia tipérska komunita. Tri presné výsledky z NHL za 83 „ečiek“ podal tipér zo západného Slovenska. Atakoval nimi maximálnu možnú výhru 300 000 eur!

Ako to dokázal?

Borec úspešne natipoval konečný výsledok 4:2 v zápase Anaheim – New Jersey. Zvyšné dva súboje na tikete však vyžadovali aj istú dávku šťastia. „Bluesman“ Pietrangelo vyrovnával v chicagskom United Center na potrebných 4:4 iba niečo vyše minúty pred záverečným klaksónom a v čase 18:31 potvrdil výhru Winnipegu 4:2 proti hviezdam z Dallasu Blake Wheeler!

Luxusná výhra má svojho majiteľa

Tri zápasy zo zámorskej hokejovej súťaže a tri uhádnuté výsledky. Všetky na gól presne! Má snáď frajer veštecké schopnosti? Za zmienku stoja aj kurzy, ktoré tipoval. Dokopy sa hodnoty na tikete vyštverali na číslo 3 612,24, čo pri spomínanom vklade 83 eur vynieslo harcovníkovi bezmála 300 000 eur!

Inšpirujte sa v Tiket aréne

Pozrite sa do Tiket arény a inšpirujte sa najlepšími tiketmi od skúsených tipérov, alebo sa sami pochváľte svojimi úspechmi.

Založte si účet v Tipsporte TU a získajte vstupný bonus 999 eur! Navyše dostanete úplne zadarmo 5 eur na svoje prvé stávky!

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Horanský po vydretom víťazstve do 3. kola challengeru v Hamburgu

HAMBURG – Pätnásty nasadený Filip Horanský si poradil v 2. kole turnaja kategórie ATP Challenger 80 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × two =