štvrtok , november 15 2018
Tenisový Svet / Správy / Tri Slovenky spoznali žreb WTA turnaja v Linzi
Foto: Twitter/HUNtennis

Tri Slovenky spoznali žreb WTA turnaja v Linzi

LINZ – Dominika Cibulková, Magdaléna Rybárikova a Viktória Kužmová sa predstavia na turnaji kategórie WTA International v Linzi (250 000 USD, tvrdý povrch v hale). Dnes spoznali žreb. 

Dominika Cibulková bude plniť úlohu nasadenej štvorky. Meno úvodnej súperky ešte nepozná, bude ňou jedna z úspešných kvalifikantiek. V prípade úspechu sa v druhom kole stretne s lepšou z dvojice Johanna Larssonová/Stephanie Voegelová.

Magdaléna Rybáriková bude v prvom kole čeliť Belgičanke Alison Van Uytvanckovej. Ak zvíťazí, v druhom kole sa stretne s Kateřinou Siniakovou alebo úspešnou kvalifikantkou. Na prípadné štvrťfinále sa črtá súboj s Barborou Strýcovou.

Viktória Kužmová bude mať hneď v prvom kole náročnú súperku, Anastasiju Pavľučenkovovú. Ak by zvíťazila, v druhom kole by sa stretla s jednou z dvojice Belinda Benčičová/Vera Lapková. Vo štvrťfinále by mohla čeliť práve Dominike Cibulkovej.

V prípade úspešnej kvalifikácie môže slovenský trojlístok doplniť Anna Karolína Schmiedlová.

O nás Dominika Mikušiaková

Môže Vás zaujímať

Mihalíková po fantastickom obrate do semifinále ITF turnaja v Muzaffarnagare

MUZAFFARNAGAR – Štvrtá nasadená Tereza Mihalíková si poradila vo štvrťfinále ITF turnaja v indickom Muzaffarnagare (25 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 − 18 =