štvrtok , november 15 2018
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Vaidišová so Štěpánkom čakajú prvého potomka
Foto: TASR

Vaidišová so Štěpánkom čakajú prvého potomka

Bývalé české tenisové hviezdy Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek včera potvrdili, že v lete očakávajú príchod prvého spoločného potomka.

Prominentný tenisový pár mal v roku 2010 v Prahe dokonca svadbu, no po troch rokoch nasledoval rozvod. Vlani k sebe Vadišová so Štěpánkom opäť našli cestu. Bývalý ôsmy muž sveta oznámil ukončenie kariéry v novembri 2017 pre problémy s chrbticou. Niekdajšia sedmička rebríčka „sekla“ s tenisom na jar 2010. Pokusy o návrat v rokoch 2014, 2015, 2016 komplikovali vleklé zdravotné problémy.

„Som šťastný, že sa s Nicole s vami môžeme podeliť o radostnú správu. V lete sa dočkáme prírastku do rodiny. Zároveň môžem ukázať prvé dupačky v šatníku nášho bábätka,“ informoval 39-ročný Štěpánek prostredníctvom Facebooku.

„Sme v siedmom nebi, že môžeme oznámiť letné očakávanie veľmi významného rodinného príslušníka. Odhaľujeme prvý kúsok v detskom šatníku,“ napísala k rovnakej fotografii na Instagrame jeho o 11 rokov mladšia partnerka.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Radwaňská sa rozhodla – v roku 2019 sa už na kurte neobjaví

VARŠAVA – Poľská tenistka Agnieszka Radwaňská dnes prostredníctvom sociálnych sietí oznámila, že sa rozhodla ukončiť kariéru. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 + 11 =