štvrtok , august 22 2019
Tenisový Svet / Blog / Vitajte na novom Tenisovom svete

Vitajte na novom Tenisovom svete

Tak sme to nakoniec stihli. Ešte predtým, ako sa v hlavnej súťaži na Roland Garros prvýkrát udrie do loptičky, vám predstavujeme redizajnovanú webstránku plnú tenisu. Vitajte na novom Tenisovom svete, priatelia.

Keď sme na jeseň minulého roka v zostave Marek Vaňous, Martin Petro a ja prevzali Tenisovysvet.sk od jeho bývalého majiteľa, mali sme smelé plány, ako do niekoľkých týždňov stránku prebudujeme. Nakoniec to – ako to už v živote často chodí – trvalo o čosi dlhšie, ako sme plánovali.

Dnes máme nové logo, novú štruktúru stránky, aj responzivitu pre mobilné zariadenia. Pribúdať bude nový obsah, nielen vo forme blogov, zábavných formátov ale aj – a to najmä – užitočného obsahu pre všetkých tenistov a fanúšikov nádherného športu. Viaceré prekvapenia sú v štádiu príprav a tieto novinky budeme spúšťať postupne, dnes začíname v novom dizajne. Jeho koncept výstižne demonštruje krátke video.

Tenis je naša vášeň. Je vášňou všetkých našich redaktorov, ktorí pre vás tenisový svet monitorujú a píšu o ňom. Tešíme sa spolu s vami, že máme novú, takpovediac prerobenú internetovú obývačku.

Cíťte sa u nás ako doma.

A ak sa vám náš obsah páči, komentujte a zdieľajte ho. Ak nájdete čokoľvek, čo by sme mohli vylepšiť, opraviť, alebo doplniť, dajte nám vedieť.

V neposlednom rade ďakujeme grafickému dizajnérovi Viktorovi Uhrinovi z Huxley Nice Agency za to, ako pohľadne a zároveň prehľadne naša nová obývačka vyzerá. A celej partii z Diversity Group, ktorá sa postarala o to, aby všetko nielen vyzeralo, ale aj fungovalo.

Ďakujeme.

O nás Denis Schvarcz

Môže Vás zaujímať

Martin s prehľadom do štvrťfinále challengeru v L’Aquile

L’AQUILA – Najvyššie nasadený Andrej Martin si poradil v 3. kole turnaja kategórie ATP Challenger 80 …

8 komentárov

  1. naco menit nieco ked to bolo super???? ta povodna verzia mala vsetko bola jednoducha graficky mila toto mackopes a pismena su male…:) chodil som sem denne zase si mam zvykat na nieco nove nemam to rad what ever

  2. fíha, tak to je teda prekvapenie! Prekopané od základu. Treba si len zvyknúť. 🙂 Obsah sa mi vždy páčil a pevne verím, že i naďalej bude. Robíte to super, páni. Prajem veľa úspechov.

  3. Na stranku som chodil kvoli liste s vysledkami slovenskych tenistov.. Kde zmizla ta lista?

  4. Nemám moc rada zmeny webov, väčšinou to ide k horšiemu. Ale myslím, že na toto si zvyknem.
    Držím palce, nech sa vám darí, buďte kreatívni a aktuálni.

  5. Pamätám si, ako som pred pár rokmi nadávala na novú grafiku a zmenu štruktúry. Vedela som, čo kde nájdem, ale teraz sa tu nevyznám a pripadá mi to trochu chaotické. To isté som vravela aj vtedy 😀 dúfam, že to dopadne, ako naposledy a už zakrátko sa tu budem vedieť ľahko orientovať. Už teraz dávam palec hore aspoň za logo a farby 🙂 a pekné videjko 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

9 + 16 =