piatok , december 14 2018
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Vojčináková po senzačnom triumfe: „Môj prvý pocit po premenenom mečbale bolo len šťastie“
Foto: osobný archív

Vojčináková po senzačnom triumfe: „Môj prvý pocit po premenenom mečbale bolo len šťastie“

SZÉKESFEHÉRVÁR – Ingrid Vojčináková včera získala prvý deblový titul na úrovni ITF. Cenný je o to viac, pretože pred podujatím v Maďarsku vyhrala v kariére na medzinárodnej scéne len jeden zápas v súťaži štvorhry.

„Môj prvý pocit po premenenom mečbale bolo len šťastie. V poslednej dobe som začala na sebe viac pracovať a preto som veľmi rada, že sa dostavil aj takýto úspech. Pre mňa je to prvé väčšie víťazstvo na medzinárodnej scéne. Samozrejme, mala som aj veľmi dobrú spoluhráčku, s ktorou sa už dlhšie poznáme,“ povedala pre Tenisový svet šťastná víťazka.

Turnaj poznačili dva dni dažďa. „Celkovo ho hodnotím veľmi pozitívne. Aj to, ako organizátori museli zvládať podmienky. Kurty boli po tých pár dňoch premočené, a boli k nim aj nejaké komentáre, ale myslím si, že v konečnom dôsledku mali všetci aj tak rovnaké podmienky,“ pokračovala Slovenka.

„Na turnaji som tiež cítila pohodovú atmosféru, boli so mnou obidvaja rodičia, a stretla som aj veľmi milé dievčatá z Česka, s ktorými som sa rozohrávala,“ doplnila Vojčináková, ktorá sa dnes vracala na univerzitu do Škótska.

O nás Tomas Hmira

Absolvent univerzity v Moskve, učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Boj o Turnaj majstrov sa zúžil – v hre už len päť miest

LONDÝN – Turnaj majstrov sa hrá od roku 2009 v Londýne. Súčasná zmluva platí do edície …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

20 − 10 =