pondelok , september 16 2019
Tenisový Svet / Audio/video / Vulgarizmy a teatrálny výstup – Kyrgios v Cincinnati znova neovládol emócie
Foto: Twitter/ESPN Australia & NZ

Vulgarizmy a teatrálny výstup – Kyrgios v Cincinnati znova neovládol emócie

CINCINNATI – Zápas 2. kola turnaja ATP Masters 1000 v americkom Cincinnati, v ktorom si zmerali sily Austrálčan Nick Kyrgios a Rus Karen Chačanov, bude na pretrase ešte dlho.

Austrálčan na kurte opäť nedokázal čeliť vlastnému zlému ja. Hoci prvý set získal v tajbrejku pomerom 7:3, neupokojilo ho to a v druhom začal útočiť na svojho neobľúbeného írskeho rozhodcu Fergusa Murphyho. Najskôr ho nazval „zemiakom“, potom „najhorším zas.aným rozhodcom“. Dôvod? Stopky dozerajúce na dodržiavanie časového limitu vraj púšťal Murphy medzi výmenami priskoro. Druhý set získal po výsledku 7:4 v tajbrejku Rus a Kyrgios zamieril napriek zákazu empajrového na toaletu. V útrobách štadióna však len zničil dve rakety a vrátil sa späť.

V rozhodujúcom dejstve už bol canberrský rodák bez šance a stratil ho po výsledku 2:6. Na konci Murphymu nepodal ruku, namiesto toho si odpľul a vyprskol: „You’re a fuc.ing tool bro.“ Slovné spojenie označuje v angličtine pozéra, človeka s hlúpym správaním či človeka neschopného myslieť.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Pouille sa ženil, Monfils a Goffin to roztočili na svadobnej oslave

Francúz Lucas Pouille je ďalším z nových prírastkov do klubu tenisových ženáčov. Na prominentnej svadbe …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × five =