utorok , júl 23 2019
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Vyžrebovaná hlavná súťaž Slovak Open, Gombos vyzve Slováka
Foto: TASR

Vyžrebovaná hlavná súťaž Slovak Open, Gombos vyzve Slováka

BRATISLAVA – Pred malou chvíľou spoznalo sedem slovenských tenistov žreb challengerového turnaja v Bratislave (106 000 USD+H, tvrdý povrch v hale).

Nasadenou jednotkou domáceho podujatia je minuloročný víťaz Lukáš Lacko. Obhajobu odštartuje proti Stéphanovi Robertovi z Francúzska. Ak uspeje, v osemfinálovom 2. kole vyzve Egora Gerasimova alebo kvalifikanta.

Alexa Molčana čaká na úvod Dennis Novak a Filipa Horanského Marcos Baghdatis. Pri stopercentnej úspešnosti si Slováci zahrajú v 2. kole proti sebe.

V spodnej časti žrebu sa v úvodnom kole stretnú Norbert Gombos a Tomáš Líška. Obaja štartujúci na voľnú kartu. Víťaz v 2. kole nastúpi proti lepšiemu z duelu Marco Trungelliti vs Sergij Stachovskij.

Andreja Martina čaká na úvod hráč z kvalifikácie. V prípade postupu ho v 2. kole neminie Talian. Konkrétne Lorenzo Sonego alebo Matteo Donati.

Posledný z našich Lukáš Klein narazí na Matthiasa Bachingera. Ak si s Nemcom poradí, v 2. kole vyzve Ramkumara Ramanathana alebo Sergia Gutiérezza-Ferrola.

 

O nás Tomas Hmira

Absolvent univerzity v Moskve, učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Serena Williamsová: „Každá tenistka je pripravená hrať päť setov“

NEW YORK – Po Wimbledone sa opäť medzi laickou i odbornou verejnosťou skloňuje možnosť zavedenia ženských …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × 5 =