pondelok , jún 24 2019
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Wozniacka donaha, Šafářová vrátila čas
Foto: Twitter, Instagram

Wozniacka donaha, Šafářová vrátila čas

BRATISLAVA – Oslavy narodenín, zábery nahých tiel i radosť z návratu na najslávnejší turnaj. Fotoaparáty toho opäť nezachytili málo. 

Donna Vekičová oslávila 21. narodeniny.

Thank you for all the birthday wishes !! Had the best day with my friends and family #21

Príspevok, ktorý zdieľa Donna Vekic (@donnavekic),

Pani vodička Genie Bouchardová.

Shelby Rogersová objavovala nové možnosti.

Cliff jumping and discovering caves in #mallorca ☀️#funinthesun

Príspevok, ktorý zdieľa Shelby Rogers (@shelbsrogers),

Andy Murray si zaspomínal na olympijské skúsenosti.

Happy Olympic day from me and my friends#olympicday

Príspevok, ktorý zdieľa Andy Murray (@andymurray),

Markéte Vondroušovej sa v Londýne páči.

❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Markéta Vondroušová (@marketavondrousova),

Mandy Minellová bola na koncerte Adele.

Rafael Nadal sa teší z návratu na wimbledonský centrálny kurt.

Back to Wimbledon, back to Centre Court. Happy!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Rafa Nadal (@rafaelnadal),

Deň voľna Magdalény Rybárikovej. 

2 days off, tomorrow heading to London!#wimbledon#daysoff #crewe

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Rybarikova (@magdalena_rybarikova),

Novak Djokovič si vychutnával morskú klímu.

Enjoying my time by the sea… weather just makes the scenery more beautiful #grateful

Príspevok, ktorý zdieľa Novak Djokovic (@djokernole),

Sympatické Slovenky pokope. Ktorá z trojice Jana Čepelová, Anna Karolína Schmiedlová a Belinda Benčičová sa vám páči najviac?

Girls night

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Cepelova (@cepi93),

Raňajky Cvetany Pironkovovej. 

Breakfast with a view! #wimbledon #tennis #lifeofaflower

Príspevok, ktorý zdieľa Tsvetana Pironkova (@tpironkova),

Jeden z najobľúbenejších turnajov Rogera Federera je ten v Halle.

 

Maria Šarapovová sa opäť pripravuje na návrat.

Footweeeerrrk

Príspevok, ktorý zdieľa Maria Sharapova (@mariasharapova),

Pevné telo Viktorie Azarenkovej niekoľko mesiacov po pôrode.

☀️

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Azarenka (@vichka35),

Pekné tričko Dominica Thiema. 

Rebecca Šramková po zranení opäť naplno trénuje.

Workin..

Príspevok, ktorý zdieľa Rebecca Sramkova (@rebbsramkova),

Menšie zdravotné problémy mala aj Anna Karolína Schmiedlová. 

Rehabilitácia Davida Goffina. 

The revalidation is going well

Príspevok, ktorý zdieľa David Goffin (@david__goffin),

Simona Halepová si vyskúšala šport, ktorému sa kedysi venovala Dominika Cibulková. 

❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Simona Halep (@simonahalep),

Serena Williamsová sa nechala nafotiť s tehotenským bruškom.

@vanityfair texture #annielebowitz Must read article. Link in bio

Príspevok, ktorý zdieľa Serena Williams (@serenawilliams),

Caroline Wozniacka tehotná nie je a šla donaha.

Proud and excited for this one! Thank you #ESPNBody for the cover!! Link in bio

Príspevok, ktorý zdieľa Caroline Wozniacki (@carowozniacki),

Mama Tomáša Berdycha oslavuje 60 rokov.

Happy Birthday Mom

Príspevok, ktorý zdieľa Tomas Berdych (@tomasberdych),

Norbert Gombos si zatrénoval s Ivom Karlovičom. 

Laura Siegemundová pracuje na svojom návrate.

Lucie Šafářová vrátila čas a zahrala si na najstaršom trávnatom kurte na svete.

Daniela Hantuchová na Lomnickom štíte, v elegantnom oblečení.

O nás Tomas Hmira

Absolvent univerzity v Moskve, učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Andy Murray zvažuje skorší singlový návrat

LONDÝN – Britský tenista Andy Murray, ktorý včera získal deblový titul na turnaji ATP 500 v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two + ten =