pondelok , október 21 2019
Tenisový Svet / Správy / Zlochová cez víkend o hlavnú súťaž WTA turnaja v Hua Hine

Zlochová cez víkend o hlavnú súťaž WTA turnaja v Hua Hine

HUA HIN – Zuzana Zlochová bude cez víkend bojovať v dvojkolovej kvalifikácii WTA International turnaja v thajskom Hua Hine (250 000 USD, tvrdý povrch vonku).

Aktuálne 346. tenistka sveta bude čeliť v 1. kole zajtra ráno o 6:00 SEČ veľkej favoritke. Američanka Jennifer Bradyová plní úlohu nasadenej dvojky, v rebríčku WTA je na 125. pozícii a pred piatimi rokmi vyhrala jediný vzájomný zápas 2:0 na sety. Bojnická rodáčka môže len prekvapiť. Ak sa jej to podarí, rozdá si to o hlavnú súťaž s ôsmou nasadenou Japonkou Kurumi Narovou alebo Číňankou Sün Fang-jing.

Pre Zuzanu Zlochovú by znamenala úspešná kvalifikácia premiérový štart v hlavnej súťaži WTA turnaja. Pri jedinom doterajšom pokuse skončila v Brisbane 2017 na prvej kvalifikačnej prekážke. Kompletný žreb eliminácie nájdete TU.

O nás Michal Pokrivka

Murray je definitívne späť. Ovládol turnaj v Antverpách

ANTVERPY – Vo finále turnaja ATP 250 v belgických Antverpách zvíťazil v súboji dvoch grandslamových …