streda , január 16 2019
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Zverev necíti potrebu angažovať superkouča. Šancu by mali len dve mená
Foto: TASR

Zverev necíti potrebu angažovať superkouča. Šancu by mali len dve mená

MNÍCHOV – Nemec Alexander Zverev nemá v tíme už niekoľko mesiacov žiadneho superkouča, t. j. bývalého elitného tenistu. V súčasnosti spolupracuje len s otcom Alexandrom st. a nevidí dôvod na zmenu.

„Som spokojný so svojím tímom. Ďalšieho trénera angažujem, len ak budem mať nejaké problémy a momentálne žiadne nemám,“ uviedol tretí hráč sveta. Vlani skúšal pripojiť do tímu španielsku ikonu Juana Carlosa Ferrera, no po tohtoročnom Australian Open sa ich cesty rozišli. Na povrch vyplávali aj detaily o ich nie príliš idylickom vzťahu.

Nemecký supertalent však pripustil, že dve slávne mená prichádzajú v budúcnosti do úvahy. Ide o Čecha Ivana Lendla a Nemca Borisa Beckera. „Veľmi dobre mi rozumejú aj mimo kurtu,“ vysvetlil. Práve Lendl sa nedávno nechal počuť, že rodák z Hamburgu by sa mohol stať jedného dňa svetovou jednotkou.

„Je to od Ivana veľký kompliment. Veci hovorí tak, ako ich vníma. Poznám ho,“ váži si slová legendy mladší z úspešnej bratskej dvojice Zverevovcov, ktorý momentálne obhajuje titul na turnaji ATP 250 v Mníchove. „Je pekné byť znova doma. Som si istý, že som sem neprišiel odohrať len jeden či dva zápasy,“ dodala najväčšia hviezda podujatia v metropole Bavorska.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Murrayho možná rozlúčka so škvrnou – obscénne gesto fanúšika vedľa jeho lóže

MELBOURNE – Pokračovanie Andyho Murrayho na mužskom tenisovom okruhu je vo hviezdach. Bývalá svetová jednotka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × 3 =