piatok , november 24 2017
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Zverev otočil zápas na Turnaji majstrov proti Čiličovi

Zverev otočil zápas na Turnaji majstrov proti Čiličovi

LONDÝN – Alexander Zverev zdolal na výberovom turnaji v Londýne Marina Čiliča za 2 hodiny a 7 minút 6:4, 3:6, 6:4.

Zápas otvoril Nemec výborným gemom na riterne. Po potvrdení brejku viedol 2:0 a náskok si udržal do konca prvej časti.

Aj druhý set rozhodol úvod. Pre zmenu sa Chorvát ujal vedenia a posunul zápas do rozhodujúcej časti.

V nej viedol po rýchlom brejku 3:1. Zverev nielen vyrovnal, ale za stavu 5:4 čistou hrou uspel na riterne.