piatok , november 22 2019
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Kritický Zverev: „Tsitsipas a Medvedev prekračujú hranice“
Foto: TASR

Kritický Zverev: „Tsitsipas a Medvedev prekračujú hranice“

NEW YORK – Tesne predtým, ako po vypadnutí na US Open opustil New York, skritizoval Nemec Alexander Zverev ďalších dvoch lídrov novej generácie – Gréka Stefanosa Tsitsipasa a Rusa Daniila Medvedeva.

„Veľa mladých hráčov robí na kurte veci, ktoré nie sú najlepšie. Nechcem, aby bola nová generácia známa práve tým. Tsitsipas veľakrát prekračuje hranicu, keď sa 15-krát za turnaj prezúva alebo ide na toaletu uprostred setu. Nechajte za seba hovoriť tenisovú raketu. V snahe vyhrať nemusíte robiť veci, ktorými rozptýlite súpera,“ začal kritiku kolegov Zverev citovaný portálom UBI Tennis.

„Medvedev teraz zjavne prekračuje hranice. Ale vyhráva. V konečnom dôsledku, keď vyhrávate, na inom nezáleží. Dúfam, že niektorí mladíci sa budú učiť od starších chlapcov ako sú Roger a ‚Rafa‘, ktorí sú počas celých svojich kariér neuveriteľní, nechávajú za seba rozprávať svoje rakety a nesnažia sa rozptyľovať súperov. Verím v podobné zmeny aj medzi novou generáciou,“ dodal 22-ročný Nemec.

Kritikou ruského tenistu narážal na sériu výstrelkov na US Open, o ktorých sa viac dočítate TU.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Vo vyrovnanom prvom štvrťfinále Davisovho pohára úspešná Kanada

MADRID – V úvodnom štvrťfinálovom stretnutí finálového turnaja Davisovho pohára v španielskom Madride zdolala Kanada 2:1 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × four =